Tanınan model için güvenlik yaması yayınlandı! Android güncellemesi de yolda!

OnePlus’ın birinci katlanabilir telefonu OnePlus Open, Ocak ayının sonlarında bir yazılım güncellemesi aldı. Bu güncelleme, en son güvenlik yamasını içeriyor ve kullanıcıların bildirdiği birtakım sıkıntıları gideriyor. 459MB boyutundaki bu güncelleme, katlanabilir telefonun dokunmatik denetim tecrübesini uygunlaştırmayı amaçlıyor. Ayrıyeten, üç kısımlı bir ekranda uygulamaları sürükleyip bırakarak değiştirebileceğiniz yeni bir çoklu misyon özelliği sunuyor.

Bu güncelleme kullanıcılar için memnuniyet verici iyileştirmeler getirse de, OnePlus kullanıcıları hala OxygenOS 14 için Oxager güncellemesini bekliyor. Android 14 temelinde geliştirilen bu yeni özelleştirilmiş arayüz, geçtiğimiz Eylül ayında File Dock, Content Extraction ve Smart cutout üzere birçok yeni bilhassa tanıtıldı.

Popüler model için güvenlik yaması yayınlandı! Android güncellemesi de yolda!

OnePlus Open için Android 14‘ün ne vakit geleceğine dair resmi bir vakit çizelgesi şimdi paylaşılmadı, fakat OnePlus, Hindistan’da Open Beta 2 dağıtımına başladı. Hasebiyle, en son işletim sistemini deneyimlemek için birkaç hafta daha beklememiz gerekebilir.

Şirket, birinci katlanabilir telefonu için vaktinde güncellemeler sunmaya devam ediyor. OnePlus Open kullanıcıları, Ocak güncellemesini Ayarlar > Cihaz Hakkında > OxygenOS > Güncellemeleri Denetim Et yolunu takip ederek denetim edebilirler. Bu gelişmeler, OnePlus’ın teknoloji dünyasında daima yenilikçi adımlar atmasının ve kullanıcılarının gereksinimlerine yönelik süratli cevaplar vermesinin bir göstergesi olarak kıymetlendirilebilir.

scroll to top