Okan Buruk’tan Ndombele kararı! Performansı ile dikkat çekiyor

Galatasaray’ın dönem başında Tottenham’dan satın alma opsiyonuyla takımına kattığı Tanguy Ndombele şimdi beklentileri karşılayamadı. Fransız oyuncunun ulusal ortada ekstra çalışmalar yaparak Okan Buruk’un gözüne girmeyi başardı.

G.Saray’da ulusal orta en çok da Ndombele’ye yaradı. Aslan’ın tartışılan yıldızının idmanlarda son derece istekli bir manzara çizdiği ve her geçen gün performansının arttığı bildirildi.

OKAN BURUK KARARINI VERDİ

Transferin son günü Tottenham’dan bedavaya kiralanan Fransız oyuncu futbolundan çok fazla kiloları ile gündeme geliyordu. Geride kalan haftalarda büyük hayal kırıklığı yaratan ve katkı veremeyen yıldız futbolcunun opsiyonunun kullanılmaması ve devre ortasında yolların ayrılması bekleniyordu.26 yaşındaki oyuncu için verilen ulusal orta ilaç üzere geldi. Florya’daki çalışmalarda bir epey çalışkan olduğu belirtilen Ndombele için hakikat vakti bekleyen Teknik Yönetici Okan Buruk’un, oyuncusuna kuvvetli dönemde talih vermeyi düşündüğü öğrenildi.

OKAN BURUK’TAN NDOMBELE’YE: KENDİNİ GÖSTERME VAKTİN GELDİ

Özellikle orta alanda Ndombele’nin hazır durumuna gelmesiyle bir arada işlerinin rahatlayacağını düşünen Buruk’un futbolcusuyla özel bir toplantı yaptığı da belirtildi.

Sarı-kırmızılı teknik adamın “Oynaman için en yanlışsız vakti bekledik. Özel bir oyuncusun ve senden büyük beklentilerimiz var. Artık kendini gösterme vaktin geldi” dediği öğrenildi.

scroll to top