Misli’de Günün En Çok Oynanan Maçları

Ukrayna – İtalya: Maç Sonucu 2

Misli’de “Süper Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Ukrayna – İtalya çabasını kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %22’si İtalya’nın kazanmasını bekliyor.

Misli Yorumcusu Barış Keklik’in Tercihi: Karşılıklı Gol Var

İki grup da kendileri ismine kümenin en kıymetli maçına, tabiri caizse mevt kalım maçına çıkıyorlar. 13 puanla tıpkı puandalar lakin İtalya, averaj ile önde bulunuyor. Kümelerdeki son maçları olduğunu düşündüğümüzde maçı kaybeden taraf EURO 2024’e veda edecek. Ukrayna, hamle futboluyla dikkat çeken bir ekip olmasa da bu maça farklı hazırlanacaklardır. İtalya ise Makedonya maçında oynadıkları iştahlı futbolla bu maça da ne kadar hazır olduklarını gösterdiler. Bilhassa Chiesa son periyotlarda çok formda. Kümedeki mevt kalım maçında iki ekibin da birbirine gol atar seçeneği mantıklı gözüküyor. Kuzey Makedonya – İngiltere: 2.5 Üst

Misli’de ’’Süper Oran’’ bülteninde yer alan günün öne çıkan maçlarından Kuzey Makedonya – İngiltere uğraşını kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %24’ü müsabakanın 2.5 Üst biteceğini düşünüyor.

Misli Yorumcusu Premier Lig Türkiye’nin Tercihi: 2.5 Üst

Grubu önder tamamlamayı garantileyen İngiltere, Malta’yı 2-0 ile geçti ve son maçta Makedonya deplasmanında. Kümenin hedefsiz takımı Makedonya meskeninde gol bulacaktır, İngilizlerin eleme maçlarındaki kusursuz formu bu deplasmanda en az 2 gol bulur. Deplasman grubu gollü bir galibiyet alır ve 90 dakikada en az 3 gol izleriz. Slovenya – Kazakistan: 2.5 Üst

Misli’de ’’Süper Oran’’ bülteninde yer alan ve “Canlı Sohbet” seçeneği bulunan günün öne çıkan maçlarından Slovenya – Kazakistan çabasını kuponuna ekleyen Misli üyelerinin %16’sı tercihini 2.5 Üst’ten yana kullanıyor.

Misli Yorumcusu Halil İbrahim Ağış’ın Tercihi: Karşılıklı Gol Var

Grubun bu son müsabakasına baktığımızda iki grup final niteliği taşıyan çok değerli bir maça çıkıyor. Bilhassa hafta ortasında konuk olduğu güçlü rakibi Danimarka karşısında makûs bir oyun ortaya koymasına karşın skor üretmeyi başaran Slovenya çabayı 2-1 kaybetti. Kümede ikinci olarak devam eden konut sahibi takım 19 puanla bu müsabakada taraftarı önünde alacakları en makus beraberlikle Avrupa Şampiyonasına ikinci olarak katılmayı garantileyecek. Artık bu müsabakada kaybetme lüksü bulunmuyor. Kazakistan ise çok büyük bir sürpriz yaparak kümede başarılı maçlar ortaya koydu. Bilhassa grup olarak ofansif gücü yüksek bir performans sergileyen Kazaklar çok değerli puanlar toplayarak kümeden çıkma bahtını devam ettirdi. Artık Avrupa Şampiyonasına ikinci olarak katılabilmeleri için bu güçlü deplasmanda rakibi karşısında kazanmaktan diğer bir bahtları bulunmuyor. Kesinlikle bütün riskleri alarak maça başlamalarını bekliyorum. Bu güçlü müsabakada Almanya bileti almak isteyen iki grup tempo gücü yüksek bir futbol ortaya koyarak karşılıklı goller bulacaklardır.

‘Alayına Misli’ diyen yeni üyelere 50 TL hediye!

Türkiye’nin en süratli büyüyen resmi Bahis platformu Misli, ‘Alayına Misli’ kampanyasına yeni üyelerine 50 TL ikram ederek devam ediyor. Misli’ye üye olan herkes, 50 TL kıymetinde Misli Puan kazanıyor. Siz de taşınabilir uygulamadan Misli’ye üye olun, kampanyaya katılın ve anında 50 TL kazanın!

scroll to top