İlhan Palut ekibine güveniyor

Çaykur Rizespor Teknik Direkörü İlhan Palut, Trendyol Harika Lig’in 13. haftasında deplasmanda oynayacakları Antalyaspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Daha düzgün olmamız gerektiğinin farkındayız” dedi.

Çaykur Rizespor, Trendyol Üstün Lig’in 13. haftasında 26 Kasım Pazar günü saat 16.00’da deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak. Ulusal ortayı idmanlarla ve hazırlık maçı yaparak kıymetlendiren yeşil-mavililer, Antalyaspor karşısında 3 puan almak istiyor. Çaykur Rizespor, kuvvetli geçecek deplasmandan şayet 3 puan ile ayrılırsa 20 puana yükselmiş olacak.

Antalyaspor maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Çaykur Rizespor Teknik Direkörü İlhan Palut, daha düzgün performans göstereceklerini söz ederek, “Antalyaspor son haftalarda güzel bir performans gösteriyor. Bilhassa son iki maçta performanslarını baya üst çektiler. Biz de makus bir dönemin akabinde mutlak 3 puana muhtaçlığımız olan bir maça çıkmıştık. İstediklerimizi yansıtamasak da 3 puana kavuşmuştuk. Daha güzel olmamız gerektiğinin farkındayız. Hele ki Antalyaspor üzere bir deplasmanda çok üzerinde bir performans, oyun ve gayret göstermemiz gerektiğinin farkındayız. İnşallah ulusal ekipten dönen oyuncularımız sağlıklı bir biçimde dönerler. Altin Zeqiri, Martin Minchev Alikulov, Attila ve Kısım Varesanavic’in ulusal ekiplerde müddet alıyorlar. Bundan dolayı Çarşamba günü onlarla idmana çıkabileceğiz. Çok doğaldır ki ekibimden daha düzgün bir performans bekliyorum” tabirlerini kullandı.

 

scroll to top