Ferdi Kadıoğlu, transfer argümanlarını başa takmıyor!

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Ferdi Kadıoğlu, başarılı performansını A Ulusal Takım’da da devam ettirirken, Almanya maçındaki en güzel isimlerden biri olmuştu. Birçok Avrupa kulübünün scout grubunun izlediği sarı-lacivertli oyuncuya şu ana kadar resmi bir teklif gelmedi. Avrupa basınında haberler çıkmasına karşın Fenerbahçe’nin kapısını çalan olmadı.

Takımın vazgeçilmezi

Özellikle son iki dönemde performansını daima artıran yıldız futbolcunun bu ayrıntısı başına takmadığı öğrenildi.

Fenerbahçe’de memnun olan ve Jorge Jesus’tan sonra İsmail Kartal’ın da değişilmez isimleri ortasına ismini yazdıran Ferdi’nin yalnızca alana odaklandığı öğrenildi.Sarı-lacivertli kadroya birinci geldiği devirde fazla forma talihi bulamasa da fizik olarak güçlendikten sonra en değerli isimlerden biri haline gelen 24 yaşındaki oyuncunun Fenerbahçe’de kazandığı paradan da şad olduğu bu yüzden teklif gelmemesini düşünmediği bildirildi.

Bu dönem Trendyol Üstün Lig’deki 12 maçın 11’inde 90’ar dakika misyon yapan Ferdi Kadıoğlu 5-0 biten Pendikspor maçında iki asist yapmıştı. UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde ise 5 gayrette 524 dakika alanda kalan sarı-lacivertli futbolcu Zimbru ile yapılan birinci çabada ağları havalandırmayı başarmıştı.

scroll to top