Palworld’da bosslarını yakalamanızı sağlayan hile ortaya çıktı

Bu, oyunun dinamiklerini büsbütün değiştiren ve maceranıza güçlü müttefikler kazandırabilecek bir gelişme. Bilhassa kuvvetli uğraşlarda yanınızda olacak bu güçlü karakterlerle, Palworld’un zorluklarını aşmak artık daha kolay hale gelebilir. Lakin, bu fırsatı kıymetlendirmek için ivedi etmeniz gerekiyor; zira bu türlü bir hile, oyunun yapısını derinden etkileyebilir ve kısa müddette düzeltilmesi mümkündür.

Palworld oyununda oyuncuların güçlü kule işverenlerini ve insan şoförlerini yakalamalarını sağlayan yeni bir kusur keşfedildi. Oyuncular, bu hileyi kullanarak Zoe ve Grizzbolt üzere güçlü karakterleri yakalayıp ekiplerine ekleyebilirler. Oyunun Rayne Syndicate Kulesi’nde yer alan erken devir işverenlerinden Zoe ve Grizzbolt, bu kusurun uygulanması için en uygun gayeler ortasında gösteriliyor. Bu hileyi muvaffakiyetle gerçekleştirmek için oyuncuların, birtakım muhafızlara saldırarak aranan kişi haline gelmeleri ve akabinde takipçilerini işverenlerin bulunduğu yere çekmeleri gerekiyor. Burada değerli olan, Zoe ve Grizzbolt’a direkt saldırmak yerine, sizi takip eden muhafızların saldırmasını sağlamak.

Palworld’da bosslarını yakalamanızı sağlayan hile ortaya çıktı

Muhafızların saldırısı Grizzbolt’u dönmesine ve saldırıyı durdurmasına neden olacak, bu sırada oyuncular, Pal Küresini geriden fırlatarak hem Pal’ı hem de binicisini yakalayabilir. Süreçler gerçek yapıldığında, bu ikiliyi birleşik bir varlık olarak ekibinize eklemiş olursunuz, bu da onların işveren ikilisi olarak sahip olduğu sıhhat toplamını ve yetenekleri korur. Bu halde, oyuna yakalama konusunda bağışıklıkları olduğunu söylemesi yerine, onları kadronuza ekleyebilirsiniz.

Bu hileyi kullandıktan sonra, kuledeki öfkeli kalabalıktan kaçmak için tekrar doğma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu yanılgı muhtemelen Pocketpair tarafından yakında düzeltilecek, zira oyunun erken safhasında çok güçlü bir müttefikin kazanılması, savaşlarda zafer kazanma ve sanayiye katılma yeteneğinizi büyük ölçüde etkileyebilir. Şayet bu hileyi denemekte bir sakınca görmüyorsanız, bunu yapmak için tez etmelisiniz.

scroll to top